Workshop „Podzimní věnec“

Přibližně za týden se v Humpolci odehraje zcela jedinečný workshop, který slibuje pohodový zážitek plný kreativity a uměleckého vyjádření. Přijďte se k nám připojit v kavárně Ve Stromovce v Humpolci, v neděli 8. října a zúčastněte se tvorby věnců, které vás okouzlí svou krásou a jedinečností. Tento zážitek zprostředkovávají Janka Valentová za Such the Flowers a Iva Tošerová za BaraBakery, což znamená, že se můžete těšit na boží kávu a velkou dávku dobrot.

Datum a místo:

Datum události je naplánováno na neděli 8. října, a to od 10:00 do ? hodin. Prostě, až budeme mít hotovo 🙂 Místo konání je kavárna Ve Stromovce v Humpolci, což je místní oblíbený bod setkávání pro všechny, kteří hledají relaxaci a inspiraci.

Co Vás čeká:

Na tomto workshopu se budete moci nechat unést tvořivostí a vytvoříte si vlastní věnec, který můžete použít jako krásnou dekoraci pro váš domov nebo ho můžete darovat jako originální dárek. Janka vás provede celým procesem tvorby, od výběru materiálů po konkrétní techniky, které vám pomohou vytvořit věnec, na který budete hrdí.

Potřebné materiály:

Pro tvorbu věnců budou k dispozici různé druhy rostlin, eukalyptu, dekorativních prvků a všeho, co budete potřebovat pro vaši tvorbu. Kromě toho si můžete vzít s sebou i vlastní speciální materiály, které byste rádi použili. Máte-li oblíbené květiny nebo ozdoby, které byste chtěli do svého věnce zakomponovat, přineste je!

Pro koho je workshop:

Workshop je vhodný pro všechny věkové kategorie a úrovně dovedností. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s výrobou věnců. Stačí mít chuť tvořit a strávit příjemný den v kreativním prostředí.

BaraBakery – sladké a kávové partnerství:

Workshop bude také doprovázen výbornými pochoutkami a kávou od BaraBakery. Budete mít možnost ochutnat čerstvě upečené pečivo, dezerty a další lahůdky, které vám dodají energii pro tvoření. Kdo Báru a Ivu znají ví, že je se opravdu na co se těšit!

Registrace a cena:

Pro účast na workshopu je potřeba se předem registrovat, protože počet míst je omezen. Registraci můžete provést zasláním emailu na adresu janka@suchtheflowers.cz. Cena za účast na workshopu činí 2900 Kč na osobu, včetně všech potřebných materiálů a občerstvení od BaraBakery.

Těšíme se na vás na tomto kreativním a zážitkovém workshopu, kde si vytvoříte vlastní věnec a prožijete den plný radosti a inspirace. Přijďte si užít příjemný čas v krásném prostředí kavárny Ve Stromovce v Humpolci. Buďte s námi a vytvořte něco úžasného!

Poznámka: Pro případ jakýchkoliv změn v programu, nebo aktualizace informací nás sledujte na sociálních sítích.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.