SVATEBNÍ FLORISTIKA

Vytvořím květinovou výzdobu tak, aby byl váš svatební den nezapomenutelný.

Svatby jsou pro mě největší výzvou a nebudu zastírat, že je mám nejradši. Velká očekávání, plány, emoce.

Svatební den je oslava lásky a mým úkolem je podtrhnout atmosféru a dát nevěstě tu pomyslnou „korunku krásy“. S mými květinami bude vaše svatba ta nejkrásnější. Zařídím, aby jste se po úvodní konzultaci nemuseli už o nic starat.

V rámci svatebního květinového servisu nabízím: svatební kytice, házecí kytice, kytice pro družičky, maminky a svědkyně, korsáže, kompletní květinovou výzdobu či aranžmá na stoly, zdobení i zapůjčení svatební brány, girland, myrty pro svatebčany, polštářky na prstýnky, živé květinové šperky a mnoho dalšího – dle vašich přání a požadavků.

Každá nevěsta je jedinečná, a tak k ní i přistupuji. Ceník tedy u mě nečekejte a rovnou zadejte svou poptávku. Ozvu se vám, doptám se a udělám si obrázek o vašich představách. Až poté, na základě všech získaných informací, vám zašlu orientační kalkulaci. Je to váš Den.

Já jsem tu od toho, aby se váš květinový sen mohl proměnit v živou realitu, proto se na mě neváhejte obrátit s jakýmkoliv přáním či dotazem. Případně si rovnou domluvte osobní schůzku, na které probereme vaše představy do detailu a vše vyladíme na dalších případných schůzkách, klidně i na svatebním místě.